Kudret Özersay: T izinleri konusunda yaptıkları nedeniyle Erhan Arıklı zan altındadır

Kudret Özersay: T izinleri konusunda yaptıkları nedeniyle Erhan Arıklı zan altındadır
  • Manşet
  • 18 Mart 2024 – 12:00 12:00

HP Genel Başkanı Kudret Özersay, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı’nın ‘T izinleri’ konusunda yaptıkları sebebiyle zan altında olduğunu söyledi.

Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Erhan Arıklı’nın T izinleri konusunda yaptıkları sebebiyle zan altında olduğunu ifade ederek, “herkes kendisinden şüphelenmekte haklıdır!” dedi.

Kudret Özersay, Arıklı’nın kamuoyundan gelen tepkiler nedeniyle partililerine, ailesine, akrabalarına verdiği T izinlerini iptal etmek durumunda kaldığını belirtti.

Özersay, “Şimdi o iptal edilenlerin bir kısmını İtiraz Kurulu’na yönlendirerek Bakan olarak çoğunluk sahibi olduğu o Kurul kararıyla o izinlerin bir kısmını canlandırmaya çalışmaktadır” ifadelerini kullandı.

Özersay’ın tam açıklaması şöyle:

“Bugüne kadar T izinleri konusunda yaptıkları nedeniyle Erhan Arıklı ZAN ALTINDADIR ve verdiği yeni izinler nedeniyle herkes kendisinden ŞÜPHELENMEKTE HAKLIDIR! Kamuoyundan gelen tepkiler nedeniyle partililerine, ailesine, akrabalarına verdiği T izinlerini bir süre önce İPTAL ETMEK ZORUNDA KALAN Erhan Arıklı şimdi o iptal edilenlerin bir kısmını İTİRAZ KURULU’na yönlendirerek Bakan olarak çoğunluk sahibi olduğu o Kurul kararıyla o izinlerin bir kısmını canlandırmaya çalışmaktadır. Peki neden?

1) Eski izinleri vermek için birilerinden bir menfaat elde ettiniz de şimdi her ne pahasına olursa olsun onun karşılığını mı vermeye çalışıyorsunuz?

2) Parti KURULTAYINIZ tekrar yaklaşıyor olduğu için mi yeniden DAĞITMAYA başladınız?

Geçen defa NEDEN GERİ ADIM ATMAK ZORUNDA kalmıştınız? T izinleri konusundaki LİSTE BASINDA ÇIKTIĞI İÇİN!!! O saatten itibaren ÇARK ETTİNİZ önce askıya aldınız, PUSUYA YATTINIZ, kamuoyu unutunca kişilere birer yazı gönderip bildirimde bulunup O İZİNLERİ VERECEKTİNİZ. Sonrasında polise başvurup soruşturma başlatarak ve konuyu takip ederek yaptığımız BASKI SONUCUNDA iptal etmek zorunda kaldınız.

Bu söylenenler doğru değildir diyorsanız LİSTEYİ AÇIKLAYIN! Açıklayın bakalım da herkes da bilsin altında menfaat ilişkileri VAR MI YOK MU? Kurultay bağlantıcıkları VAR MI YOK MU?”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ