Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Zanlı cezaevine gönderildi

Zanlı cezaevine gönderildi

Kanunsuz Uyuşturucu Madde İçeren Hap İthal Ve Tasarrufu suçundan tutuklanan zanlı Patrıck Nelson Ufom mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede yeminli şahadet veren polis memuru Murat Kermeoğlu, olguları aktardı. Polis, zanlı Patrıck Nelson Ufom’un Kanunsuz Uyuşturucu Madde İçeren Hap İthal Ve Tasarrufu suçuna methaldar olduğunu belirtti. Polis, 01.03.2023 tarihinde saat 10:00 raddelerinde Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğünde görevli bir polis ekibi tarafından Ercan Hava Limanından KKTC’ne giriş yapmak isteyen Zanlı Patrıck Nelson Ufom’un (E-28) üzerinde ve eşyalarında yapılan aramada zanlının tasarrufunda toplam 87 adet uyuşturucu madde içeren haplar ile uyuşturucu madde içeren yaklaşık 6 gram ağırlığında toz madde bulunarak emare alındığını anlattı. Polis, zanlının tutuklandığını ve tahkikatın tamamlandığını belirterek, tutuklu yargılanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Nil Elodie Çeliker, zanlının 45 günü aşmamak üzere cezaevinde hükümsüz tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ