Reklam
Reklam

YÖBİS Burs Başvuru Sistemi Cuma günü bir günlüğüne açılacak

YÖBİS Burs Başvuru Sistemi Cuma günü bir günlüğüne açılacak
  • Manşet
  • 3 Mayıs 2023 – 10:47 10:47

Yükseköğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi, YÖBİS Burs Başvuru Sistemi’nin 5 Mayıs Cuma günü bir günlüğüne açılacağını duyurdu.

Yükseköğrenim ve Dış İlişkiler Dairesiı’na bağlı Yükseköğrenim ve Dış İlişkiler Dairesi tarafından yapılan açıklamaya göre, YÖBİS Burs Başvuru Sistemi, 6 Şubat depreminin yarattığı olumsuzluklardan dolayı burs başvurularını tamamlayamayan öğrenciler için 5 Mayıs Cuma günü bir günlüğüne açılacak.

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“2022-2023 öğretim yılı Bahar dönemi burs başvurularında öğrencilerimiz Türkiye’de yaşanan 6 Şubat 2023 depreminin yarattığı olumsuzluklardan dolayı burs başvurularını tamamlayamamıştır. Bu nedenle öğrencilerimizin yaşadığı mağduriyeti giderebilmek adına, YÖBİS Burs Başvuru Sistemi 5 Mayıs 2023 tarihinde bir günlüğüne açılacaktır. Burs tüzüğü gereği 2022-2023 öğretim yılı Bahar dönemi için ek burs başvuruları, 5 Mayıs 2023 tarihinde http://yobis.mebnet.net/ adresinden online olarak yapılabilecektir.

Yükseköğrenim gören ve 2022-2023 bahar dönemi için ek burs başvurusunda bulunmak isteyen öğrencilerimizin yukarıda belirtilen internet adresinden gerekli işlemleri tamamlaması gerekmektedir”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ