Reklam
Reklam

Yaşlanmamak için “her şeyi bir kez deneyen” Jennifer Aniston, yüzüne somon spermi sürmüş

Yaşlanmamak için “her şeyi bir kez deneyen” Jennifer Aniston, yüzüne somon spermi sürmüş
  • Magazin
  • 24 Ağustos 2023 – 01:53 01:53

Wall Street Journal’a samimi açıklamalar yapan Jennifer Aniston, geçmişte genç görünümünü korumak için ne kadar şaşırtıcı yollara başvurduğunu açıkladı. 

Gelmiş geçmiş en iyi sitcomlardan biri olarak gösterilen Friends’in 54 yaşındaki yıldızı, yaşlanma karşıtı teknikler söz konusu olduğunda, bir estetisyenin önerdiği somon spermiyle yüz bakımı da dahil olmak üzere, her şeyi en az bir kez denemeye istekli olduğunu itiraf etti.

Aniston, Wall Street Journal’a verdiği röportajda somon sperminin etkinliği konusunda şüpheleri olduğunu açıkça belirtti: 

Her şeyden önce ‘Ciddi misin?’ dedim. Somon balığının spermini nasıl elde ediyorsunuz?

Hollywood yıldızı, denediği yüz bakımının, cildinin gençlik ışıltısını iyileştirmek adına hiçbir şey yapmadığını hissettiğini de itiraf etti.

Aniston, yaşlanmanın etkileriyle mücadele etmek için haftalık peptit enjeksiyonlarından yardım aldığını açıklayarak şöyle dedi: 

Geleceğin bu olduğunu düşünüyorum.

Somon spermi, Kore güzellik bileşeninin olmazsa olmazı olarak nitelendirilirken hücre döngüsünü artırma, kolajen üretme, pigmentasyon ve enflamasyonu iyileştirme vaadiyle güzellik merkezlerinde sunuluyor.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ