Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Yarın nerelerde elektrik kesintisi yaşanacak?

Yarın nerelerde elektrik kesintisi yaşanacak?
  • KKTC
  • 15 Eylül 2021

Güzelyurt’ta bazı bölgelere yarın 4 saat elektrik verilemeyeceği duyuruldu.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu Güzelyurt Bölge Amirliğinden yapılan açıklamaya göre, orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle yarın 09:00 – 13:00 saatleri arasında Güneşköy Su Motorları ve Eroza Tatil Köyü civarına elektrik verilemeyecek.

GÜZELYURT LEFKOŞA ARASI ELEKTRİK KESİNTİSİ OLACAK
Lefkoşa Güzelyurt anayolu üzerinde Türkeli kavşağı ile Zet Karting arası; Başakşehir Üniversitesi ile Evsu tesisleri arasında kalan tesislere yarın 09:00 ile 10:00 arası elektrik verilemeyecek.

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu tarafından yapılan duyuruda, kesintinin direk kaydırma çalışması nedeniyle yapılacağı belirtildi.

LEFKOŞA VE GİRNE’DE 11 SAATLİK ELEKTRİK KESİNTİSİ
Proje ve direk kaydırma çalışmaları nedeniyle yarın Lefkoşa ve Girne’de elektrik kesintisi uygulanacak.

Kıb-Tek’ bölge amirliklerindenyapılan açıklamalara göre,yarın Girne’de de yüksek gerilim elektrik şebekesinde yapılacak proje çalışması nedeniyle yine 08.30 ile yaklaşık 19.30 saatleri arasında; Tarsan Çiftliği ve civarı ile Beşparmak köyüne elektrik verilemeyecek.

GİRNE’NİN BAZI BÖLGELERİNE YARIN YAKLAŞIK SEKİZ SAAT ELEKTRİK VERİLEMEYECEK
Girne bölgesinin Tatlısu Yalı Mahallesi, Eski Seralar ve Gölet bölgesine yarın orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle yaklaşık sekiz saat elektrik verilemeyecek.
Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (Kıb-Tek) Girne Bölge Amirliği’nden yapılan açıklamaya göre, yarın orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak bakım onarım çalışması nedeniyle 09.00 ile yaklaşık 17.00 saatleri arasında; Tatlısu Yalı Mahallesi, Eski Seralar ve Gölet bölgesine elektrik verilemeyecek.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ