Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

‘Yan baktı’ diye darp ettiler!

‘Yan baktı’ diye darp ettiler!
  • KKTC
  • 10 Haziran 2021

Lefkoşa’da meydana gelen darp meselesi ile ilgili olarak tutuklanan zanlılar Polis zanlılar D. K. ve Sezgin Gezer dün mahkeme huzuruna çıkarıldı. Zanlı DK’NİN yaşı küçük olduğundan oturum kapalı yapıldı.

Polis zanlılar D. K. ve Sezgin Gezer’in ciddi darp suçuyla tutuklandıklarını belirtti.

Polis, 09.06.2021 tarihinde saat 23.00 raddelerinde Lefkoşa’da umumi bir yer olan Nuri Efendi Sokak üzerinde Lefkoşa’da sakin zanlılar D. K. ve Sezer Gezgin’nin kendilerine yan baktığı gerekçesiyle elleri ve ayakları ile A.A’in vücudunun muhtelif yerlerine vurmak sureti ile adı edileni ciddi şekilde darp ettiklerini belirtti. Polis, 10.09.2021 tarihinde iki zanlının derdest emri gereği tutuklandıklarını söyledi. Polis, zanlıların mahkemenin uygun göreceği teminata bağlanmalarını talep etti.

   Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Temay Sağer, zanlı D.K’nin 21 gün polise hücrelerinde tutuklu kalmasına, zanlı S.G’nin yargılanıncaya değin yurtdışına çıkışının yasaklanmasına, 2 bin 500 TL nakdi teminat yatırmasına, iki kefilin 30 bin TL kefalet senedi imzalaması koşullarıyla tutuksuz yargılanmasına emir vedi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ