Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

WhatsApp, Instagram ve Facebook çöktü!

WhatsApp, Instagram ve Facebook çöktü!

Facebook çöktü mü sorusuna yanıt aranıyor. 4 Ekim Pazartesi akşamı Facebook kullanıcıları büyük bir sürpriz ile karşılaştı. İs Facebook down uyarısı ile karşılaşan kullanıcılar, Facebook çöktü sorusuna internetten yanıt aramaya başladı.

Facebook down ne demek? is facebook down ne anlama geliyor? 4 Ekim Pazartesi akşam saatlerinde başlayan sorun sonrası kullanıcılar Facebook çöktü mü sorusuna yanıt arıyor.

FACEBOOK ÇÖKTÜ MÜ 4 EKİM 2021?

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Facebook bu akşam saatlerinde kullanıcılarına büyük bir sürpriz yaşattı. Akşam saatlerinde dünya genelinde başlayan sorun sonrası1 milyardan fazla insan facebook hesaplarına giriş yapamadı.

Kullanıcılar bu durum karşısında Facebook çöktü mü, Facebook down ne demek sorularına yanıt aramaya başladı. Öte yandan Facebook kardeş kuruluşu olan çevrimiçi platform Whatsapp’ta da aynı durum geçerli oldu. Whatsapp ve Facebook çöküntüsü sonrası sorun hala devam ediyor.

Dünya genelinde yaşanan bu sorun sonrası Facebook tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, Twitter’dan konuya ilişkin yaptığı paylaşımda “Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” dedi.

WHATSAPP’TAN İLK AÇIKLAMA

Yaşanan erişim sorunuyla ilgili WhatsApp’tan yapılan ilk açıklamada, “Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede güncelleyeceğiz. Sabrınız için teşekkürler!” denildi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ