Ulaç: Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu başkanının beni tebrik etmemesi üzdü

Ulaç: Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu başkanının beni tebrik etmemesi üzdü
  • Manşet
  • 12 Şubat 2024 – 12:37 12:37

Kıbrıslı Türk yüzücü Doğukan Ulaç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamda, katıldığı yarışmalarda Türkiye’yi ve KKTC’yi en güzel şekilde temsil etmeye çalıştığını ve etmeye devam edeceğini ifade ederek, Kocaeli’de düzenlenen Türkiye Açıksu Yüzme Kış Şampiyonası ve Milli Takım Seçme Yarışları’nda 3. kez Türkiye Milli Takımı’na seçildiğini anımsattı.

Doğukan Ulaç, Cumhurbaşkanın, Başbakanın, bütün milletvekillerin ve muhalefet başkanlarının, Spor Dairesi Müdürü ve spordan sorumlu müsteşarın, KKTC Milli Olimpiyat Komitesi başkanı, yöneticilerin ve diğer federasyonlardan başkanların ve yöneticilerin kendisiyle iletişime geçtiğini ancak Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu başkanının kendisiyle iletişime geçip, tebrik etmediğini söyledi.

Doğukan Ulaç’ın açıklaması şöyle:

“Ülkemi (KKTC’yi) ve Türkiyeyi en güzel şekilde temsil edmeye çalışıyorum ve etmeye da devam edeceğim bu yarışma ile birlikte 3. Sefer Türkiye Milli Takımına seçildim, Cumhurbaşkanımız,Başbakanımız bütün milletvekillerimiz ve muhalefet başkanları, Spor Dairesi Müdürü ve Spordan sorumlu müsteşarımız, KKTC Milli Olimpiyat Komitesi başkanı, yöneticilerimiz ve diğer federasyonlardan başkanlar ve yöneticiler benim le iletişime geçip beni tebrik ettiği için teşekkür ederim, fakat doğduğum büyüdüğüm yetişdiğim Kuzey Kıbrıs Su Sporları Federasyonu başkanımızın benimle bir iletişime geçip tebrik bile dahi etmemesi beni kırmış ve üzmüştür.. Olaya profesyonel şekilde bakıp ben çalışmalarıma ve başarılarıma devam edecem..”

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ