Tepki çeken Şeftali Kebabı tarifi

Tepki çeken Şeftali Kebabı tarifi

Türkiye kanalı ShowTV’de yayınlanan, Ramazanda İftar Yemeği için hazırlanan Kıbrıs’ın Baştacı: Şeftali Kebabı haberi görenleri şaşırttı.

Önceki gün haber programında yayınlanan Şef Gürkan Topçu’nun, yaptığı şeftali kebabı tarifi Kıbrıs halkından büyük tepki aldı.

Yaptığı sunumda yakından uzaktan alakası olmayan şeftali kebabı tarifi, ekran başındaki izleyenleri adeta çılgına döndürdü. Sosyal Medyada Kıbrıs halkından büyük tepki toplayan Şef Gürkan için;

“Çok net anladık ki sen bu adaya hiç gelmedin.”, “Bu yalancı şef kim ise biri onu uyarsın… Kıbrıs şeftalisi öyle olmaz.. Rezilik”, “Çaldı ve g… malzeme çıkarıp içine ekledi.”, Sen nasıl şefsin araştırmadan çıkıp televizyonlara yemek tarifi veriyorsun.”, “Hiç ama hiç alakası yok. Bir de utanmadan çok biliyormuş gibi tarif ediyorsun. Yazık sana.”, “İnternetten de mi bakmadın. Bu tarifi sana düşmanın verdi sanırım :). ” Yorumları yapıldı.

İşte o görüntü;

Show TV’de yayınlanan o görüntüler

Gerçek şeftali kebabı;

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatih dedi ki:

    Bişeyi yapacaksanız doğru düzgün yapın bari öyle şeftali kebabı olmaz kaçdır kıbrısta yaşıyorum böyle bişey görmedim sayenizde alay konusu olduk kıbrıslılara

BİR YORUM YAZ