Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Tatar: “Üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız”

Tatar: “Üzerimize düşen görevleri yapmaya her zaman hazırız”

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Serbest Liman ve Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özkardaş ve Yönetim Kurulu üyesi Gökhan Gazioğlu’nu kabul etti.

Kabulde, Serbest Liman ve Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özkardaş, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a, Serbest Liman’da yatırım ve istihdam olanaklarının artırılması konusundaki görüşlerini aktararak yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Özkardaş, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın bilgi ve birikimleri ile bu konularda yapacakları çalışmalara destek olmasının önemini dile getirdi. Özkardaş, Serbest Liman ve Bölgesinde faaliyet gösteren tüm işletmelerin İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) Yasası kurallarına göre çalışması için yapılan yeni düzenlemeler hakkında Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a bilgi vererek, Serbest Liman Bölgesi dışında da serbest bölgelerin oluşturularak yatırım ve istihdam olanaklarının artırılabileceğini belirtti.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, devletimizin gelişmesi için üretim, istihdam ve kalkınmanın önemine değinerek, bu konularda üzerine düşen görevleri yapmaya her zaman hazır olduğunu belirtti. Maliye Bakanlığı ve Başbakanlık dönemlerinde de bu konularda hassasiyet gösterdiğini belirten Cumhurbaşkanı Tatar, Özkardaş’ın yönetim kurulu başkanı olarak yatırım ve istihdam olanaklarının artırılması yönünde hassasiyet gösterdiği çabaları önemsediğini ifade ederek, yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ