Reklam
Reklam

Tartıştığı kişinin burnunu kırdı!

Tartıştığı kişinin burnunu kırdı!
  • KKTC
  • 29 Ağustos 2023 – 15:10 15:10

Lefkoşa’da meydana gelen vahim zarar ve kasti hasar suçlarından tutuklanan Rahmi Erdoğdulu Lefkoşa Kaza Mahkemesine çıkarıldı.

Lefkoşa Adli Şube’de görevli polis memuru Birtan Başaran olguları aktardı. Başaran, 29 Ağustos 2023 tarihinde saat 01.00 raddelerinde Lefkoşa’da, umumi bir yer olan bir otel önündeki park alanı içerisinde, Rahmi Erdoğdulu’nun aralarında alacak verecek meselesi nedeni ile çıkan tartışma sonucunda her iki eli ile Ahmet Kargılı’nın giymekte olduğu tişörtü kasten ve kanunsuz olarak yaka kısmından çekip yırtarak hasara uğrattıktan sonra, bahse konu otelin karşısında bulunan toprak alan içerisinde, yine adı edilenin yüzüne iki kez kafa atıp, her iki eli ile birçok kez yumruk atmak suretiyle ciddi şekilde darp edip, burun kemiğinin kırılmasına sebebiyet vererek vahim zarara uğrattığını söyledi. Polis memuru, olayın ardından zanlının tutuklandığını, yırtılan tişörtün emare alındığını ifade etti. Polis, tahkikatın zanlının etki edebileceği kısmının tamamlandığını ifade ederek, uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Yargıç Tutku Candaş, zanlının 5 bin TL nakit teminat yatırmasına ve bir kefilin 250 bin TL değerinde kefalet senedi imzalamasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ