Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Taçoy: “Genel başkanlığa adayım”

Taçoy: “Genel başkanlığa adayım”

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Milletvekili Hasan Taçoy, BRT ekranlarında yayınlana ’14. Saat’ adlı programa konuk olarak, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Önümüzdeki süreçte UBP’nin Genel Sekreteri olarak birini seçmesi gerektiği konusu hakkında açıklama yapan Taçoy, Genel Sekreterliğe aday olmayacağını belirtti.

Genel Başkanın kararlaştırarak yapacağını da belirten Taçoy, sekreterliğin atama yöntemiyle de yapılabileceğini veyahut seçim yöntemiyle de yapabileceğini söyledi.

“GENEL BAŞKANLIĞA ADAYIM”

Erken seçime gidilmeden önce UBP’nin kurultayını yapması gerektiğine de dikkat çeken Hasan Taçoy, Genel Başkanlığa tekrar aday olacağını, çalışmalarının bu yönde olduğunu ve şu anki Genel Başkan Ersan Saner’e haksızlık etmeden bu çalışmaların sürdürüleceğini, ancak bunları konuşma zamanı olmadığını da ifade etti.

“MUHALEFETİN SÖYLEDİĞİ KENDİSİNE GÖRE DOĞRU”

UBP Milletvekili Hasan Taçoy, muhalefetin söylediklerinin kendisine göre doğru olduğunu ifade ederek, erken seçim tarihinin git gide yaklaştığını belirtti.

Taçoy, Meclis’teki küçük partilerin seçime gitmek istemediğini de belirterek, Başbakan Ersan Saner’in erken seçim çağrısı yapmakta haklı olduğunun da altını çizdi. Taçoy, “Muhalefetin görevi, tabi ki saldırmak. Erken seçim için yapıyor muhalefet. Şimdi şu anda bir erken seçim için Ekim ayında bir ışık yanmıştır ve ona doğru gidiliyor” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ