Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

St Hilarion Kalesi’nde konser

St Hilarion Kalesi’nde konser

Girne St. Hilarion Kalesi’nde 31 Mayıs 2021 tarihinde tamamen seyircisiz olarak gerçekleştirilecek olan konsere Danimarkalı ünlü müzisyen Kölsch geliyor.

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı Başkanlığı (TİKA), KKTC Turizm ve Çevre Bakanlığı ve yerel paydaşların katkısı ile KKTC’de ilk kez böyle bir organizasyon gerçekleştiriliyor.

Elektronik müzik konserleri vererek sosyal medya platformlarından yayınlayan Cercle platformu dünyadaki önemli tarihi, turistik ve kültürel yerlerin tanıtımını yapıyor.

Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın girişimi ile 2020’de Kapadokya’da balonların üzerinde gün doğumunda gerçekleştirilen Cercle elektronik müzik konserini video ve çeşitli medya platformlarında 10 milyondan fazla kişi izlemişti.

Cercle’ın KKTC’de gerçekleştireceği konser, pandemi nedeniyle tüm önlemler alınarak seyircisiz olarak halka ve basına kapalı olarak gerçekleştirilecektir. Konser, 31 Mayıs 2021 tarihinde saat 19.00’da canlı olarak Facebook, Twitch ve Oculus’tan izlenebilecek ve konser kayıtları daha sonra Youtube’a yüklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ