Raşit: Asbaşkanlık görevinde dürüstlük çizgimden ödün vermeden elimden geleni yapacağım

Raşit: Asbaşkanlık görevinde dürüstlük çizgimden ödün vermeden elimden geleni yapacağım
  • KKTC
  • 22 Mayıs 2024 18:05

LTB’nin yeni Asbaşkanı seçilen Tolga Ahmet Raşit, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Raşit,” Meclis üyeliği görevimde olduğu gibi Asbaşkanlık görevinde de doğruluk dürüstlük çizgimden ödün vermeden elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin (LTB) yeni Asbaşkanı seçilen Tolga Ahmet Raşit, kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Raşit, dürüstlük çizgisinden ödün vermeden elinden gelenin en iyisini yapacağını söyledi.

Tolga Ahmet Raşit’in açıklaması şöyle:

“20.05.2024 Tarihinde gerçekleşen Belediye Meclis toplantısında yapılan oylama ile beni Asbaşkanlık görevine layık gören başta LTB Başkanımız Mehmet Harmancı olmak üzere, tüm Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma, dünden beri haberi duyup beni arayarak veya mesaj yoluyla destek belirten Lefkoşa Türk Belediyesi personelimize ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 dönemdir çok severek yaptığım ve ikinci evim olarak gördüğüm Lefkoşa Türk Belediyesine ve Lefkoşa’mıza meclis üyeliği görevimde olduğu gibi Asbaşkanlık görevinde de doğruluk dürüstlük çizgimden ödün vermeden elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Her şey çok daha güzel bir Lefkoşa için…”

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ