Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Portakal bahçesinden 85 kilo portakal topladılar!

Portakal bahçesinden 85 kilo portakal topladılar!
  • KKTC
  • 04 Temmuz 2021

Mevlevi’de meydana gelen “Ürün Sirkatı ve Mülke Tecavüz” suçları ile ilgili olarak tutuklanan Zanlı-1 Hüseyin Topaloğluları, Zanlı-2 Hasan Topaloğluları, Zanlı-3 Hüseyin Topaloğluları, Zanlı-4 Hayriye Topaloğluları ve Zanlı-5 Cemaliye Topaloğluları mahkeme huzuruna çıkarıldılar.
Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis memuru Orçun Karahüseyin olayla ilgili bulguları aktardı. Karahüseyin 3 Temmuz tarihinde saat 13.00 raddelerinde Mevlevi’de, Saldam 2 Petrol istasyonu arkasında Güzelyurt’ta sakinler zanlılar Hüseyin Topaloğluları, Hasan Topaloğluları, Hüseyin Topaloğluları, Hayriye Topaloğluları ve Cemaliye Topaloğluları, Zümrütköy’de sakin M.Z’nin kirasında bulunan 8 dönüm narenciye bahçesi içerisine izinsiz bir şekilde girerek bahçe içerisindeki 465 TL değerinde 85 kilo Valencia cinsi portakalı sirkat ettiklerini söyledi. Polis zanlıların suçüstü yakalandıklarını ve portakalların emare olarak zapt edildiğini bu bağlamda mesele ile ilgili olarak yürütülen soruşturmanın yeni olduğunu belirterek zanlıların ilk etapta soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmalarını talep etti.
Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Kaza Mahkeme Başkanı Banu Soyer zanlıların soruşturma maksatlı 1 gün poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ