Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Plajlarda aşırı yoğunluk yaşanmaması için çalışma yaptık

Plajlarda aşırı yoğunluk yaşanmaması için çalışma yaptık

Gazimağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, plajlarda aşırı yoğunluk yaşanmaması ve risk oluşmaması için çalışma yaptıklarını kaydetti.
Arter, bugün Gazimağusa Kaymakamı Kemal Serpal ile bir araya gelerek, önlemler ve yapılacak çalışmalarla ilgili görüş alışverişinde bulundu.
Belediyeden verilen bilgiye göre, İsmail Arter, teknik ekiplerin de katılımıyla Kaymakam Serpal ile sık sık görüştüklerini ve bu iki aylık süreci iyi yönettiklerini ifade etti.
İsmail Arter, Bakanlar Kurulu’nun aldığı kararlar çerçevesinde gerekli düzenlemeleri yaptıklarını, plajlarda aşırı yoğunluk yaşanmaması ve risk oluşmaması için çalışma yaptıklarını, konuyla ilgili ayrıntılı açıklamada bulunacaklarını söyledi.


Kuaförlerin tedbirlerinin zabıtalar tarafından kontrol edileceğin söyleyen Arter, Perşembe Pazarı’nın giriş ve çıkışının kontrol altında olacağını, pazarcıların ve müşterilerin de gerekli tedbirleri almasının sağlanacağını ifade etti.
Başkan İsmail Arter, belediyenin ürettiği maskelerin dağıtımını da yapacaklarını, açık pazarın olacağı Perşembe gününü güvenli şekilde geçirmeyi hedeflediklerini dile getirdi.
Arter, “Birinci görev insanların kendini korumasıdır” vurgusunda bulundu.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ