Özersay: Sahte diploma için Polise yaptığımız şikayet henüz Başsavcılığa gitmemiş

Özersay: Sahte diploma için Polise yaptığımız şikayet henüz Başsavcılığa gitmemiş

Bir milletvekili hakkında sahte diploma aldığı gerekçesiyle Polise şikayette bulunduklarını hatırlatan HP Genel Başkanı Kudret Özersay, soruşturmanın halâ poliste olduğunu ve henüz Başsavcılığa gitmediğini aktardı.

Halkın Partisi (HP) Genel Başkanı Kudret Özersay, yaklaşık dört ay önce 20 Şubat’ta bir milletvekili hakkında sahte diploma aldığı gerekçesiyle Polise şikayette bulunduklarını ve hemen ertesinde polisin bir soruşturma başlattığını hatırlattı.

Bu konuda polise yaptıkları ikinci Bilgi Edinme Başvurularına da bugün yanıt geldiğini aktaran Kudret Özersay, yanıtta özetle, “…açılan soruşturma halâ devam etmektedir” diye yazdığına dikkat çekti.

“SORUŞTURMA HALÂ POLİSTE, HENÜZ BAŞSAVCILIĞA GİTMEMİŞTİR”

Yani soruşturmanın halâ poliste olduğunu ve henüz Başsavcılığa gitmediğini ifade eden Özersay, kendilerinin söz verdikleri üzere bu konuyu takip etmeye devam edeceklerini ve kamuoyuna da sürekli olarak bilgi vereceklerini işaret etti.

“BİZ NE UNUTUR, NE DE UNUTTURURUZ!”

“Bazı siyasiler, “Birkaç ay geçsin, unutulur, konu kapanır” diye düşünüyorlarsa sadece kendi kendilerini kandırmış olur” diyen HP Genel Başkanı Özersay, “Biz ne unutur, ne de unuttururuz! Ortada işlenen bir suç varsa ki bize göre suç işlendiği çok açıktır, KİMSENİN YANINA KALMAMASI için uğraşmaya devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ