Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

ÖZÇINAR’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI…

ÖZÇINAR’DAN 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ MESAJI…

“HER ÇOCUĞUN HAYATINA DOKUNAN ÖĞRETMENLER TOPLUMLARIN GELİŞMESİNE ÇOK DEĞERLİ KATKILAR SAĞLIYOR”

Kıbrıs Türk Belediyeler Birliği Başkanı ve Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar, 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajında, öğretmenlerin, toplumların gelişmesine çok değerli katkılar sağladığını kaydetti.

Özçınar mesajında, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’e Başöğretmenlik unvanının verildiği 24 Kasım tarihinin, Öğretmenler Günü olarak kutlandığını belirtti.

Aydınlık yarınların mimarları, dünden bugüne her çocuğun hayatına dokunan öğretmenlerin, toplumların gelişmesine çok değerli katkılar sağladığına işaret eden Özçınar, öğretmenlerin; ailesine, topluma ve ülkesine yararlı nesiller kazandırmak için, fedakarlıkla, büyük emekler harcayıp, sabır ve hoşgörü ile gençleri geleceğe hazırladıklarını vurguladı.

Özçınar mesajında, “Bu özel gün vesilesiyle, başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere, sonsuzluğa göçen tüm öğretmenlerimizi rahmetle anarken, bu kutsal mesleği ifa eden tüm öğretmenlerimizi sevgi ve saygı ile selamlar, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en kalbi duygularımla kutlarım” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ