Milli Olimpiyat Komitesi, Buse’yi kutladı: Buse Savaşkan milletimizi sevince boğdu

Milli Olimpiyat Komitesi, Buse’yi kutladı: Buse Savaşkan milletimizi sevince boğdu
  • KKTC
  • 3 Temmuz 2024 12:58

KKTC Milli Olimpiyat Komitesi, kadınlar yüksek atlama branşında Buse Savaşkan’ın 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma başarısını kutladı. Komiteden yapılan açıklamada, “Buse Savaşkan, 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazanarak milletimizi sevince boğmuştur” ifadeleri kullanıldı.

KKTC Milli Olimpiyat Komitesi (MOK), 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na kota alan Milli atlet Buse Savaşkan için kutlama mesajı yayınladı.

Milli Olimpiyat Komitesi ve yönetim kurulu adına başkan Dursun Koç imzalı yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Ülkemiz ve milletimiz olarak en büyük gurur günlerimizden birini yaşadık. Sporcumuz Buse Savaşkan, kadınlar yüksek atlama branşında 32 kişilik Olimpiyat listesinde 28’nci sıradan 2024 Paris Olimpiyat Oyunları’na katılma hakkı kazanarak milletimizi sevince boğmuştur. Ülkemize bu sevinci ve gururu yaşattığı için sporcumuz Buse Savaşkan’a, ailesine, antrenörlerine, KKTC Atletizm Federasyonu ve Türkiye Atletizm Federasyonu’na, sponsorlarına ve en ufak katkısı olan herkese KKTC Milli Olimpiyat Komitesi olarak teşekkürü bir borç biliriz. Sporcumuzun yolu açık, şansı bol olsun!…”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ