Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Meghan Markle’ın babası: ‘Kararlarından dolayı utandım’

Meghan Markle’ın babası: ‘Kararlarından dolayı utandım’

Eşi Prens Harry ile Kraliyet ailesi görevlerini bırakma kararı alan Meghan Markle’ın babası Thomas Markle, ‘Kızı ve Harry’nin kararının Kraliçe Elizabeth’i ve Kraliyet ailesini incittiğini’ söyledi.

Kızıyla aralarının açık olduğu söylenen baba Markle, İngiliz ITV”ye açıklamalarda bulundu. ‘Harry ve Meghan’ın kararına bir anlam veremediğini söyleyen’ Markle, çiftin adımıyla ilgili olarak “Onlar adına biraz utandım” dedi.

‘Kararlarından dolayı utandım’
“Kraliyetten kopma çok fazla soruna neden olacak” yorumunda bulunan Markle, hala kızını çok sevdiğini ve kendisine yabancılaşmış olmasının hayal kırıklığı yarattığını da dile getirdi. Markle, “kızımı gerçekten özlüyorum” ifadelerini kullandı.

Baba Markle kızına karşı ifade verecek
Meghan Markle, Mail on Sunday gazetesine, arasının bozuk olduğu babasına yazdığı mektubu yayımlaması nedeniyle dava açtığını duyurmuş; gazete ise düşesin babası Thomas Markle’ın yanlarında olduğunu ve mahkemede kızına karşı ifade vereceğini açıklamıştı.

Kendi isteğiyle eşiyle birlikte İngiltere Kraliyet ailesi ‘üst düzey’ üyeliğinden ayrılan Prens Harry, kararın Buckingham Sarayı tarafından kabul edilmesinin ardından yaptığı açıklamada, eşi Sussex Düşesi Meghan Markle ile geldikleri noktada ‘başka şanslarının kalmadığını’ söyledi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ