Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KTTO Başkanı Deniz, İskele’deki yangına iş insanlarını da katılmaya çağırdı

KTTO Başkanı Deniz, İskele’deki yangına iş insanlarını da katılmaya çağırdı
  • KKTC
  • 22 Haziran 2022

Kıbrıs Türk Ticaret Odası’nın (KTTO) bugün İskele bölgesinde yapacağı ziyaretler, bölgedeki yangınlar nedeniyle ileri bir tarihe ertelendi. KTTO Başkanı Turgay Deniz ise, iş insanlarını ellerindeki olanaklarla yangın söndürme faaliyetlerine katılmaya çağırdı.

Kıbrıs Türk Ticaret Odası Başkanı Deniz, özellikle İskele bölgesindeki iş insanlarını ellerindeki iş makinesi ve vidanjörler ile yangına müdahale etmeye çağırırken, “Yangınlar hepimizi derinden üzüyor ve endişelendiriyor. Henüz daha yaz mevsiminin başında iken yaşamakta olduğumuz yangınlar, yangın önleme ve yangına müdahale kapasitemizi geliştirmemizin gerekli olduğunu kanıtlamıştır. Memleketimizin yanmasına seyirci kalmamak için yangın önlemlerine öncelik vermek ve bu işler için gerekli kaynakları ayırmak zorundayız” dedi.

KTTO’nun daha önceden planlanmış olarak bugün İskele bölgesinde yapacağı iş yeri ve çarşı ziyaretlerinin ileri bir tarihte gerçekleştirileceği duyurulurken, bu akşam İskele bölgesinde yapılması planlanan Oda Meclisi toplantısı ise saat 18.00’de Lefkoşa’da KTTO merkezinde gerçekleştirilecek.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ