Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

“KKTC’yi başarıyla temsil ederek, birincilik ödülü almanız, KKTC adına gurur verici”

“KKTC’yi başarıyla temsil ederek, birincilik ödülü almanız, KKTC adına gurur verici”

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Atleks Sanverler Ortaokulu Müdürü Sevda Işıktaş, antrenörleri ve erkek futbol takımını kabul etti.

Cumhurbaşkanlığı’ndan verilen bilgiye göre, kabuldeki konuşmasında, kendisine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden Cumhurbaşkanı Tatar, futbolun dünyada ve ülkede en sevilen sporlardan biri olduğunu dile getirdi.

Atleks Sanverler Ortaokulu Erkek Futbol Takımı’nın Kahramanmaraş’ta KKTC’yi başarıyla temsil ederek, birincilik ödülü almasının, KKTC adına gurur verici olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Tatar, bu başarıda emeği geçen sporcuların ailelerine, antrenörlerine ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Tatar, konuşmasını “Bu başarıların devam edebilmesi için disiplin içinde ve takım ruhuyla çalışmak gerekir. Sizin genç yaşta böyle bir başarı elde etmeniz, hayatınızda unutamayacağınız bir anı olarak kalacaktır” sözleriyle tamamladı.

IŞIKTAŞ

Atleks Sanverler Ortaokulu Müdürü Sevda Işıktaş da konuşmasında, kendilerini kabulünden dolayı Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a teşekkür ederek, okulun erkek futbol takımının 20 Mayıs’ta Manisa’da yapılacak organizasyona katılacağını ve bu organizasyondan da dereceyla dönmeyi hedeflediklerini belirtti.

Kabulde, Cumhurbaşkanlığı Spor Danışmanı Sertaç Bozatlı da hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ