Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’den Acun Ilıcalı’nın kampanyasına en büyük destek Demet Şahinden

KKTC’den Acun Ilıcalı’nın kampanyasına en büyük destek Demet Şahinden

TV8 ve Acun Medya’nın patronu Acun Ilıcalı, Elazığ depreminde zarar gören vatandaşlar için yardım kampanyası başlattı. TV8’den canlı olarak yayınlanan TV8’de Tek Yürek isimli yardım program 5 saatten uzun sürdü. Program sonunda ise 51 milyon TL’den fazla para toplandı.

Türkiye 6,8 şiddetindeki depremle sarsılan Elazığ’ın yaralarını sarmak için tek yürek oldu. Elazığ ve Malatya’da depremden zarar gören vatandaşlar için toplumun her kesiminden yardım yağarken, Acun Ilıcalı da TV8’de canlı yayında bir yardım kampanyası başlattı.

51 MİLYONDAN FAZLA PARA TOPLANDI
Pazar akşamı saat 20.00’de başlayan canlı yayın, 01.30’a kadar sürdü. Gece sonunda toplam rakamı açıklayan Acun Ilıcalı, 2 milyon 150 binden fazla sms atıldığını söyledi. Telefonla yapılan bağışlarla birlikte rakamın ise 51 milyon TL’den fazla olduğunu duyuran Ilıcalı, Pazartesi günü ise kesin rakamı Instagram’dan açıklayacağını söyledi. Elazığ için yapılan bu yardım kampanyasına, TV8’in Pazar günü elde ettiği reklam gelirleri de eklenecek.
TÜRKİYE’nin REKOR BAĞIŞI CEMİL KAZANCI’DAN GELDİ
Acun Ilıcalı’ya SMS mesajı atan Cemil Kazancı ise 2 milyon TL bağışladığını açıkladı. Böylece, programın rekor bağışı Cemil Kazancı’dan gelmiş oldu.

KKTC’den REKOR BAĞIŞI DEMET ŞAHİN YAPTI

Ülkemizde Yaptığı yardımlarla adından söz ettiren Şahin ailesinden İş Kadını Demet Şahin 350 bin TL yardım ile KKTC’den Acun ılıcalının depremzedeler için düzenlemiş olduğu yardım kampanyasına en çok bağış yapan kişi oldu

onun ardından KKTC’den en fazla 2. Rekor bağışı yapan kişi ise yine Şahin ailesinden 200 bin TL ile iş adamı Murat Şahin oldu.

KKTC ‘den 3’üncü büyük yardımı ise iş insanı Halil Falyalı 170 bin TL bağış ile gerçekleştirdi.

KKTC’den BAĞIŞ YAĞDI
Bunun dışında KKTC’den bir çok iş insanı ve vatandaş gerek canlı yayına bağlanarak gerekse mesaj yoluyla depremzedelerin acısını paylaşarak onlara destek oldular.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ