KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Subaylığı’nın yayınladığı Polis Basın Bülteni’nde yaşanan olaylar:

 

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM
17.03.2024 tarihinde, saat 19:00 sıralarında, Girne’de sakin Onur KAYABAŞI (E-27) kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Adı edilenin cansız bedeni üzerinde doktor tarafından yapılan dış muayenede, darp ve cebir izine rastlanmamıştır. Soruşturma devam etmektedir.

ARAÇ İÇERİSİNDEN HIRSIZLIK
01-02 Mart 2024 tarihleri arasında, Gemikonağı’nda yol kenarında park halinde bulunan bir şahsa ait aracın bagajı içerisinde muhafaza edilen gitarın çalınması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen J.H.(E-23) ve B.B.S.(E-24) tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

TRAFİK KAZASI
1. 17.03.2024 tarihinde, saat 09:30 sıralarında, Gazimağusa’da İsmet İnönü Bulvarı üzerinde, Alıakbar SAREMI (E-27) 184 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki JE 819 plakalı salon araç ile kuzey istikametine doğru seyrettiği sırada, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek sağ şeride geçmiş ve o esnada karşı istikametten gelmekte olan Hasan OY (E-56) yönetimindeki RF 968 plakalı panelvan aracın sağ arka yan kısmına çarpmıştır.
Çarpmanın etkisiyle kontrolsüzce yoluna devam eden JE 819 plakalı araç, yolun sağ tarafında park halinde bulunan MD 602 plakalı salon aracın sol yan kısmına ve cadde üzerinde karşı istikametten gelmekte olan İbocan ERCAN (E-24) yönetimindeki VV 350 plakalı salon aracın sağ yan kısmını da çarpmıştır. Kaza sonucu yaralanan olmadı.
JE 819 plakalı araç sürücüsü Alıakbar SAREMI tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

2. 17.03.2024 tarihinde, saat 22:00 sıralarında, İskele Royal San Süpermarket önünde, Lıubov ZHUKOVA(K-46) 143 miligram alkollü içki tesiri altında, yönetimindeki HC 537 plakalı araç ile güney istikametine doğru seyrettiği sırada süpermarketin önündeki araç park yerinde duracağı esnada, dikkatsizliği sonucu direksiyon hakimiyetini kaybederek söz konusu marketin vitrin camına çarpmıştır. Kaza sonucu yaralanan olmadı. Araç sürücüsü Lıubov ZHUKOVA tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ