Reklam
Reklam

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?
  • Manşet
  • 2 Haziran 2023 – 11:04 11:04

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…
ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

  1. 02.06.2023 tarihinde, saat 02:00 sıralarında, Lefkoşa’da sakin Plangji YİLYOV BALKUM (E-30), kalmakta olduğu ikametgahın giriş kapısının anahtarını kaybettiği gerekçesiyle, beşinci kattaki dairesine giriş yapmak maksadıyla koridor boşluğundaki pencereden dairesinin balkonuna geçiş yaptığı sırada, dengesini kaybetmesi sonucu yaklaşık 18 metre yükseklikten beton zemine düşerek yaşamını yitirmiştir. Soruştuma devam etmektedir.
  2. 01.06.2023 tarihinde, saat 23:50 sıralarında, Bahçeli’de sakin Norma Susan OGDEN (K-67), kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

SAHTE BELGE DÜZENLEME, TEDAVÜLE SÜRME, SAHTE BEYANLA KAYIT TEMİNİ VE BAŞKASININ KİMLİĞİNE BÜRÜNMEK
14.12.2022 tarihinde, Girne’de, R.T.(E-62)’nin, tasarrufunda bulundurduğu başka bir şahıs adına ısdar olunan kimlik kartı üzerine, kendi fotoğrafını yapıştırıp sahteledikten sonra bankamatik kartı alabilmek için bir bankaya müracaat ettiği sırada, söz konusu sahte kimlik kartını bankaya vermek suretiyle tedavüle sürüp, belgede adı geçenin kimliğine büründüğü ve sahte beyanla kayıt temin ettiği tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

BİNA AÇMA VE HIRSIZLIK
18.05.2023 tarihinde, Gazimağusa’da faaliyet gösteren bir kafeteryanın penceresi açılarak içeriye girilmiş ve içerisinden, 6.000 TL bozuk para ve çeşitli markalarda toplam 10 karton sigara çalınmıştır. Olay Polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen B.B.N.(E-21) tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ