Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

27.03.2023 tarihinde, saat 14:00 sıralarında, Gayretköy’de sakin Gülten AZTEKİN (K-62) kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

  1. 25.03.2023 tarihinde, Gazimağusa’da kalmakta olduğu ikametgah içerisinde ölü olarak bulunan Nazmiye TÜFEKÇİ (K-52)’nin yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kronik böbrek yetmezliği ve damar sertliği” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.
  2. 25.03.2023 tarihinde, İskele’de kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren Oya BATMAZ (K-53)’ın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

İZİNSİZ KAZI YAPMAK

27.03.2023 tarihinde, saat 23:30 sıralarında, Çamlıbel’de ormanlık alan içerisinde, M.E.T.(E-24), İ.K.(E-25) ve C.D.(E-23), eski eser bulmak maksadıyla izinsiz olarak kazı yaptıkları sırada polis tarafından suç üstü tespit edilmişlerdir. Bahse konu şahıslar ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen Y.G.(E-22) ve B.H.(E-43) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

İTHALİ YASAK GÜMRÜKSÜZ MAL TASARRUFU

27.03.2023 tarihinde, Lefkoşa’da bir ikametgah ve bir iş yerinde, polis tarafından yapılan kontrolde, ithali yasak olan muhtelif markalarda 163 adet elektronik nargile, 29 adet elektronik nargile ısıtıcısı ve 6 adet elektronik nargile sıvısının kanunsuz olarak tasarruf edildiği tespit edilmiştir. Meselelerde zanlı olarak görülen O.Ş. ve A.E. tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ