Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

22.03.2023 tarihinde, saat 22:00 sıralarında, Bahçeli’de sakin Michael Robert VİNEY (E-78), kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

21.03.2023 tarihinde, Girne’de kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak, kaldırıldığı Girne Dr. Akçiçek Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak yaşamını yitiren Mustafa POLAT (E-59)’ın yapılan otopsisinde, ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

SAHTEKARLIKLA PARA TEMİNİ

17.03.2023 tarihinde, S.R.C.(E-26)’nin, Lefkoşa ve Gönyeli’de bölgelerinde bulunan ve gerçekte başka kişilerin ikamet etmekte olduğu evleri kiralayacağı vaadiyle sahte beyanda bulunarak, altı farklı kişiden toplam 6,625 STG ve 4,200 ABD Doları parayı sahtekarlıkla temin ettiği tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

ARAÇ İÇERİSİNDEN HIRSIZLIK VE KASTİ HASAR

22.03.2023 tarihinde, saat 11:00 sıralarında, Gazimağusa’da 15 Ağustos Bulvarı üzerinde park halinde bulunan bir şirkete ait araç içerisinden, bir adet sürüş ehliyeti ile çanta ve içerisinde muhafaza edilen 15 ABD Doları, şirket adına tahsil edilen 17,793 TL nakit para ve 3 adet çek yaprağı çalınmıştır.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen E.A.(E-42) tespit edilerek tutuklanmıştır.

Bahse konu şahsın yapılan ileri sorgulamasında, söz konusu araçtan çalmış olduğu paralar haricindeki eşyaları yakarak kasti hasara uğrattığı ayrıca, 01.03.2023 tarihinde de yine Gazimağusa’da park halinde bulunan başka bir araç içerisinden 2 adet altın bilezik ile 1 adet altın kolyeyi çaldığı tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ