Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

  1. 19.03.2023 tarihinde, saat 14:30 sıralarında, Düzova’da sakin Aşkan DEMİROĞLU (E-54) kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir.
  2. 19.03.2023 tarihinde, saat 10:30 sıralarında, Girne’de, sakin Meryem CEMİLOĞLU (K-58) kalmakta olduğu ikametgah içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirmiştir. Soruşturma devam etmektedir

HIRSIZLIK

19.03.2023 tarihinde saat 17:30 sıralarında, Demirhan’da faaliyet gösteren bir süpermarkete müşteri olarak giden M.A.K.(E-21), K.O.(K-20) ve E.S.Ş.(K-20)’nin market içerisinde satışa sunulan toplam 2.272,49 TL değerindeki kozmetik ürünlerini alıp, ödeme yapmadan market dışına çıkarmak suretiyle çaldıkları tespit edilmiştir. Bahse konu şahıslar tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

DÜKKAN AÇMA, HIRSIZLIK VE KASTİ HASAR (GELİŞME)

Ocak, Şubat ve Mart ayları içerisinde, Gazimağusa’da meydana gelen dükkan açma meseleleri ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturma kapsamında, iki ayrı bilgisayar mağazasının camının kırılıp hasara uğratılarak açıldıktan sonra, içerlerinden 3 adet dizüstü bilgisayar ve 2 adet playstation 5 oyun konsolunun çalındığı tespit edilmiştir. Meselede zanlı olarak görülen G.K.B.(E-29) benzer suçtan poliste tutuklu bulunmaktadır. Soruşturma devam etmektedir.

EV YANGINI

19.03.23 tarihinde, saat 19:00 sıralarında, Gazimağusa’da Veysel Sokak üzerinde bulunan bir apartman dairesin yatak odasında, muhtemelen elektrikli battaniyenin kısa devre yapması sonucu bir yangın meydana geldi. Yangın ev sakinleri tarafından söndürülmüş olup, çıkan yangın sonucu yatak, şilte ve klima iç ünitesi yanarak zarar görürken, çıkan dumandan dolayı yatak odası ve koridorun duvarları islenmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ