Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

İTHALİ YASAK GÜMRÜKSÜZ MAL TASARRUFU

12.03.2023 tarihinde, saat 13:00 sıralarında, Lefkoşa’da faaliyet gösteren bir markette polis tarafından yapılan kontrolde, ithali yasaklanmış 19 adet elektronik sigaranın gümrüksüz olarak tasarruf edilip satışa sunulduğu tespit edilmiştir. Bahse konu elektronik sigaralar emare olarak alınmış olup, meselede zanlı olarak görülen C.D.(E-24) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

İŞ KAZASI

12.03.2023 tarihinde, saat 10:30 sıralarında, Balıkesir’de bulunan bir at çiftliği içerisinde, Erkan ORAÇ (E-57) satmış olduğu atı at arabasına bindirmeye çalıştığı esnada, atın kendisine çifte atması sonucu yere düşerek başını parke taşlarına çarpmıştır. Adı edilen, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından, yoğun bakım servisinde müşahede altına alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

ARAÇ YANGINI

12.03.2023 tarihinde, saat 20:00 sıralarında, Hamitköy’de, park halinde ve çalışır durumda bulunan ER 191 plakalı salon aracın muhtemelen motor bölümündeki elektrik aksamlarının kısa devre yapması sonucu bir yangın meydana geldi. Yangın İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülmüş olup, çıkan yangın sonucu aracın motoru ve ön tamponu tamamen, ön kaputun boyası, ön lastikleri ve ön göğüsün plastik aksamları ise kısmen yanarken, çıkan ısıdan dolayı ön camı zarar görmüştür.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ