Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM (GELİŞME)

05.02.2023 tarihinde, Gazimağusa’da kalmakta olduğu ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamının yitiren Aynur NAY (K-43)’ın ölüm sebebinin tespiti için kan ve doku örnekleri alınmış olup, kesin ölüm sebebi yapılacak tetkiklerin ardından belli olacaktır. Soruşturma devam etmektedir.

YANGIN- GELİŞME (KUNDAKLAMA)

06.02.2023 tarihinde, Gazimağusa Büyük Sanayi Bölgesinde, 2. Sokak üzerindeki oto aksesuar malzemeleri ile bakliyat, makarna, tuvalet kağıtları, temizlik ile kimyasal malzemelerin bulunduğu ambarda meydana gelen yangınla ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, yangının bina içerisindeki malzemeler üzerine yanıcı madde dökülüp ateşe verilmek suretiyle kundaklama sonucu meydana geldiği tespit edilmiştir. Meselede zanlı olarak görülen T.M.(E-28) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

GÜMRÜKSÜZ MAL TASARRUFU

06.02.2023 tarihinde, saat 22.00 sıralarında, Gazimağusa’da, M.T.(E-29)’nin kullanımındaki tır araçta yapılan aramada; gümrüğe beyan edilmemiş toplam 150 adet tek kullanımlık elektronik sigara tütünü ile toplam 4 koli içerisinde perde askı malzemesi bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

KAYIP ŞAHIS

03.02.2023 tarihinde, İskele’de sakin Begench KHAKBERDYEV (E-41) kalmakta olduğu ikametgahından ayrılmış ve halen geri dönmemiştir. Bahse konu şahıs aranmakta olup, soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ