Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

YANGIN – GELİŞME (KUNDAKLAMA)

03.02.2023 tarihinde, saat 02:00 sıralarında, Güneşköy’de Kazım Enver Sokak üzerinde yol kenarında bulunan bir şahsa ait teknenin çıkan yangın sonucu tamamen yanması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, teknenin üzerine muhtemelen yanıcı madde dökülüp yakılmak suretiyle kundaklandığı tespit edilmiştir. Meselede zanlı olarak görülen H.Y.(E-17) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU (HİNTKENEVİRİ) VE HIRSIZLIK

03.02.2023 tarihinde, saat 13.00 sıralarında, Lefkoşa-Küçük Kaymaklı’da faaliyet gösterten bir markete müşteri olarak giden Y.A.(E-27)’nın, üç şişe alkollü içki ile iki adet çikolatayı alıp ödeme yapmadan market dışına çıkarmak suretiyle çaldığı tespit edilmiştir.
Bahse konu şahıs tutuklanmış olup, yürütülen ileri soruşturmada zanlının tasarrufundan yaklaşık 200 mlgr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

01.02.2023 tarihinde, Aydınköy’de bir şahsa ait ikametgahın bahçesi içerisinde muhafaza edilen odun kesme makinesin çalınması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen K.D.(E-32) tutuklanmış olup, çalınan odun kesme makinesi tasarrufunda bulunarak emare olarak alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

KAYIP ŞAHIS

03.02.2023 tarihinde, saat 17.00 sıralarında, Lefkoşa’da sakin Adile ERK (K-17) ikametgahından ayrılmış ve halen geri dönmemiştir. Bahse konu şahıs aranmakta olup, soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ