Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE İÇEREN HAP TASARRUFU (GELİŞME)

16.01.2023 tarihinde, Lefkoşa’da, Merkezi Cezaevinden mahkeme huzuruna çıkarılmak üzere getirilen hükümsüz tutukluya verilmek üzere poliste teslim edilen eşyalar içerisinde meyve suyu kutusu içerisine gizlenmiş uyuşturucu madde içerikli 99 adet hap ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturma kapsamında, mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen ve aranmakta olan K.D.S.(K-30) tespit edilerek tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

11.01.2023-13.01.2023 tarihleri arasında, Karaoğlanoğlu’nda Tanseli AKÇAY’ın kalmakta olduğu ikametgah içerisinden, adı edilene ait bir adet dizüstü bilgisayar ile bilgisayara ait şarjer ve USB kablosu çalınmıştır.
Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen B.C.A.(E-21) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

EV YANGINI

19.01.2023 tarihinde, saat 00:45 sıralarında, Gazimağusa’da, Hayriye VATAN’a ait ikametgahın yatak odası içerisinde askı üzerinde bulunan bornozun çalışmakta olan elektrikli sobanın üzerine düşmesi neticesinde yangın meydana geldi.
Yangın ikametgah sakinleri tarafından söndürülmüş olup, çıkan yangın sonucu bir adet play station 4, bir adet bornoz ve bir adet elektrikli soba yanarak, odanın yer döşemesi ile tavan kısmı ise islenmek suretiyle hasar görmüştür. Soruşturma devam etmektedir.

ARAÇ YANGINI

19.01.2023 tarihinde, saat 04:45 sıralarında, Vadili – İnönü anayolu üzerinde park halinde bulunan FH 087 plakalı araçta muhtemelen makine bölümündeki benzin kaçağından dolayı yangın meydana gelmiştir.
Yangın itfaiye ekipleri tarafından söndürülmüştür. Çıkan yangın sonucu araç tamamen yanarak kullanılmaz hale gelmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ