Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

11.01.2023 tarihinde, Lapta’da, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü Ekipleri tarafından gerçekleştirilen operasyon (Kırık Kalıp Operasyonu) kapsamında, K.H.(E-39)’nin kalmakta olduğu ikametgahta yapılan aramada, yaklaşık 1 kilo 800 gram ağırlığında hintkeneviri(kubar) türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğuna inanılan F.C.H.(E-30) tutuklanmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

HIRSIZLIK

07.01.2023 tarihinde, Girne’de, Mavi Kordan Sokak üzerinde bulunan bir duvar üzerinde unutulan bir şahsa ait 15.000 TL değerindeki cep telefonunun çalınması ile ilgili olarak yürütülen ileri soruşturmada, meselede zanlı olarak görülen S.I.(E-45) tespit edilkerek tutuklanmış olup, söz konusu cep telefonu S.I.’nın tasarrufunda bulunarak emare olarak alınmıştır. Soruşturma devam etmektedir.

YANGIN

11.01.2023 tarihinde saat 22:30 sıralarında, Lefkoşa’da Şair Nedim Sokak üzerinde bulunan bir apartman dairesinde sakin Ahmet AKSOY, gaz yağı sobasına akaryakıt ikmali yaptığı sırada, elindeki gaz yağı bidonunun tutuşması sonucu bir yangın meydana gelmiştir. Yangın ev sakini söndürülmüş olup çıkan yangın sonucu, banyo odasında bulunan elektrikli şofbenin plastik koruyucusu kısmen yanarak zarar görürken, oturma odası ve koridorun duvarları çıkan dumandan islenmiştir. Soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ