KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Basın Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE TASARRUFU

25.09.2022 tarihinde, saat 10:00 sıralarında, Lefkoşa’da Zahra Sokak üzerinde, şüpheli hareketleri sonucu A.D.(E-24)’nin üzerinde polis tarafından yapılan aramada, tasarrufunda tütünle karışık yaklaşık 2 gram ağırlığında esrar türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve olay yerinde uyuşturucu madde içiminde kullanıldığına inanılan nargile haline getirilmiş pet şişe bulunarak emare olarak alınmıştır. Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen S.I.(E-22) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

KANUNSUZ AVLANMA

İkinci İnce Av Mevsimi münasebetiyle, 25.09.2022 tarihinde ülke genelinde polis tarafından yapılan kontroller sonucu; Kalkanlı’da, A.O.K.(E-19)’nin avlanma ruhsatı olmadığı halde, adına kayıtlı olmayan av tüfeği ile kanunsuz olarak avlandığı tespit edilmiştir. Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen O.K.(E-43) tutuklanmış olup, soruşturma devam etmektedir.

YANGIN

25.09.2022 tarihinde, saat 16:00 sıralarında, Güneşköy’de Yakacık Sokak üzerinde bulunan Dilay KAYA’a ait ikametgahın arka bahçesinde meydana gelen yangın sonucu, 1 adet çam, 2 adet zeytin ile 6 adet çit yanarak zarar görmüştür. Yangın İtfaiye Ekipleri tarafından söndürülmüş olup, soruşturma devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ