Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

ANİ VE GAYRİ TABİİ ÖLÜM

İskele’de sakin Ahmet Pıçak (E-51), kaldığı evde ölü bulundu.

Polis, yapılan doktor muayenesinde herhangi bir darp ve cebir izine rastlanmadığından, ölüm sebebinin yapılacak otopsinin ardından belli olacağını açıkladı.

Öte yandan, Lefkoşa’da aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren İbrahim Can’ın (E-32) ölüm sebebinin tespiti için “kan ve doku” örnekleri alındığı açıklandı. Ölüm sebebinin yapılacak tetkiklerin ardından belli olacağı belirtildi.

KANUNSUZ UYUŞTURUCU MADDE(HİNT KENEVİRİ VE EROİN )TASARRUFU

Gazimağusa’da rahatsızlanarak hastaneye götürülen P.J.E.’nin (E-56) uyuşturucu madde kullandığından şüphe edilmesi üzerine evinde yapılan aramada, 300 miligram uyuşturucu ve uyuşturucu kalıntısı tespit edilen kaşık, pipo, enjektör ve naylon parçası bulundu.

Bahse konu şahıs hastanede yapılan tedavisinin ardından tutuklandı. Soruşturma sürüyor.

VADİLİ VE DAĞYOLU’NDA YANGIN

Vadili’de dün 2 ayrı bölgede, muhtemelen şiddetli rüzgarın etkisiyle kısa devre yapan elektrik tellerinden çıkan kıvılcımların kuru otları tutuşturması sonucu iki ayrı yangın meydana geldi.

Yangın, itfaiye ekipleri ve köy halkının yardımlarıyla söndürüldü. Yangın sonucu, 20 dönümlük alnadaki kuru otlar, 67 dönümlük alandaki biçilmemiş arpa, 20 adet akasya, 3 adet badem, 10 adet zeytin, 17 adet nar, 3 adet incir, 1 adet erik, 10 adet harnup ve 10 adet zakkum ağacıyla 70 adet rulo balya, su hortumları ve damlama lastikleri yanarak zarar gördü.

Dağyolu köyünde Rıfat Güzoğlu’na ait buğday tarlasında meydana gelen yangın sonucu, 2.5 dönümlük alandaki biçilmemiş buğday ve tarlanın güney kısmında bulunan 15 adet harnup fidanıyla su burusu yanarak zarar gördü.

İtfaiye ekipleri tarafından söndürülen yangınla ilgili soruşturma devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ