Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

Ağırdağ’da sakin Ayhan Topal (E-64) dün sabah kaldığı ikametgahta aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdiğini açıkladı.

Öte yandan, Girne’de ikamet eden 70 yaşındaki Petr Timuchenko’nun ölüm sebebinin “kalp yetmezliği” olduğu açıklandı. Timuchenko önceki gün kaldığı ikametgahta aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştı.

Minareliköy’de ikamet eden 57 yaşındaki Ahmet Küçük’ün ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve kalp krizi” olduğu açıklandı. Küçük, önceki gün kaldığı ikametgahta aniden rahatsızlanarak, kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmişti.

GAZİMAĞUSA’DA EVRAK SAHTELEME…LEFKOŞA’DA HIRSIZLIK

Gazimağusa’da evrak sahtelediği tespit edilen 70 yaşındaki bir kişi tutuklandı.

Polis Basın Subaylığından yapılan yazılı açıklamaya göre, 10-12 Kasım tarihleri arasında, Gazimağusa’da, J.J.D.(E-70), çalışmakta olduğu şirket adına, Endonezya’da faaliyet göstermekte olan bir bankadan 32.000.000 Euro paranın havale edilmesini ve bu paranın 4.480.000 Euro’luk miktarının da bir başka bir şahıs adına havale edilmesini sağlamak amacıyla, havalenin edileceği banka adına bir taahhüt belgesi hazırlayıp, konu belge üzerine banka yetkilileri adına imza atıp sahteledikten sonra, söz konusu belgeyi tasdik memuruna vererek tedavüle sürüp belgenin tastiklenmesini sağladığı tespit edildi.

DAMDAKİ SU DEPOSUNA AİT KAZANI SÖKÜP ÇALDILAR

Öte yanda, Lefkoşa’da 16 Kasım’da, bir apartmanın damındaki su deposuna ait kazanın yerinden sökülerek çalındığı tespit edildi.

Açıklamada, olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen soruşturmada meselede zanlı olarak görülen S.T.(E-25) ve M. S.(E-33)’nin dün tespit edilerek tutuklandığı belirtildi.

Her iki olayla ilgili polis soruşturması devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ