Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

FİGEN KARAHAN’IN ÖLÜM SEBEBİ “SOLUNUM VE DOLAŞIM YETMEZLİĞİ”
Cumartesi günü aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren 54 yaşındaki Figen Karahan’ın ölüm sebebinin, kronik akciğer ve kalp hastalığına bağlı olarak gelişen “solunum ve dolaşım yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi.
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamada, “18.09.2021 tarihinde, Kırklar’da, ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesinde yaşamını yitiren Figen KARAHAN (K-54)’ın, yapılan otopsisinde ölüm sebebinin, kronik akciğer ve kalp hastalığına bağlı olarak gelişen ‘solunum ve dolaşım yetmezliği’ sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir” denildi.

AYŞE YOZCU’NUN ÖLÜM SEBEBİ “KALP YETMEZLİĞİ”
İkametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitiren 98 yaşındaki Ayşe Yozcu’nun ölümünün “kalp yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi.
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, dün saat 08:30 sıralarında, Güvercinlik’te sakin Ayşe Yozcu (K-98), kalmakta olduğu ikametgahı içerisinde aniden rahatsızlanarak yaşamını yitirdi. Ayşe Yozcu’nun yapılan otopsisinde ölüm sebebinin “kalp yetmezliği” sonucu olduğu tespit edildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

HIRSIZLIK OLAYLARI…
Girne’de alışveriş merkezinde unutulan cüzdandan 4 bin 175 TL nakit para çalındı.
Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamaya göre, Cumartesi günü saat 15:30 sıralarında, Girne’de faaliyet gösteren bir alışveriş merkezi içerisinde Emre Güner tarafından unutulan cüzdan içerisinde muhafaza edilen 4 bin 175 TL nakit para çalındı. Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen S.M.(E-62) ve J.P.J.N.(K-61) tutuklandı. Soruşturma devam ediyor.
Öte yandan, dün saat 14:30 sıralarında, Alsancak’ta faaliyet gösteren bir otele ait kumarhanede çalışmakta olan F.D.’nin (E-24), depoda muhafaza edilmekte olan toplam 8 bin 119 TL değerindeki 4 şişe viskiyi çaldığı tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ