Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

3 KİŞİ TUTUKLANDI
Girne’de polis tarafından yapılan aramalarda kanunsuz uyuşturucu madde tespit edildi, 3 kişi tutuklandı.
Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, bugün, O.E.U.’nun ikametgâhında yapılan aramada yaklaşık 600 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve içerisinde uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan bir adet öğütücü bulunarak, emare olarak alındı. Bahse konu şahıs tutuklandı.
Dün Özdemir Özocak Sokak üzerinde, A.S.E.A.’nın (E-26) kullanımında bulunan araçta yapılan aramada da yaklaşık 600 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak, emare olarak alındı. Bahse konu şahıs ve mesele ile bağlantısı olduğu tespit edilen M.G.A.Y.(E-22) tutuklandı.
Ardından M.G.A.Y’nin ikametgahında yapılan aramada uyuşturucu içiminde kullanılan nargile haline getirilmiş bir adet plastik şişe ile yaklaşık 0,50 miligram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak, emare olarak alındı. Soruşturma devam ediyor.


LEFKOŞA’DA HIRSIZLIK… 1 KİŞİ TUTUKLANDI
Lefkoşa’da faaliyet gösteren “Car Park Car Clinic” isimli iş yerinde çalışan M.Ş.’nin (E-35), 28 Ağustos’ta, araç bakım ve temizliği için müşteriden aldığı 1500 TL parayı iş yerine teslim etmeyip, kendisine ait banka hesabına yatırarak, çaldığı tespit edildi. M.Ş tutuklandı.


YASA DIŞI BAHİS SİTELERİ VE MÜŞTERİLERİNE TEKNİK DESTEK… 1 KİŞİ TUTUKLANDI
Lefkoşa’da dün Mali Suçlarla Mücadele Amirliği tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucunda, İ.T.E.’nin (E-32) yasa dışı bahis siteleri ve müşterilerine internet üzerinden teknik destek sağlayarak, Şans Oyunları Yasası ve Beden Eğitimi ve Spor Yasası’na aykırı hareket ettiği tespit edildi. Bahse konu şahıs tutuklandı.


BURHAN DOĞDU BULUNDU
13 Eylül’den beridir kayıp olduğu bildirilen Lefkoşa’da sakin Burhan Doğdu (E-24), bulundu.


18 KİŞİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI İHLAL ETTİ
Ülke genelinde dün polis tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu toplam 18 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği tespit edildi. Bahse konu şahıslar hakkında yasal işlem başlatıldı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ