Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC’de neler yaşandı?

KKTC Polis Bülteni’ne göre KKTC’de yaşanan polisiye olaylar…

2 KİŞİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINI İHLAL ETTİ
Ülke genelinde polis tarafından gerçekleştirilen denetimler sonucu, toplam 2 kişinin sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği tespit edildi

Polis Basın Subaylığı’ndan yapılan açıklamaya göre, 4 – 5 Eylül tarihleri arasında sokağa çıkma yasağını ihlal ettiği tespit edilen 2 kişi hakkında yasal işlem başlatıldı.

ALİ ARTIK’IN ÖLÜM SEBEBİ KALP KRİZİ
Ormanlık alanda ölü olarak bulunan Ali Artık’ın kalp yetmezliği ve buna bağlı olarak gelişen kalp krizi sonucu öldüğü tespit edildi.

Polis Basın Subaylığından yapılan açıklamada, “1 Eylül 2021 tarihinden beri kayıp olarak aranan ve 4 Eylül 2021 tarihinde Derince köyünün güney kısmında ormanlık alan içerisinde ölü olarak bulunan Ali Artık (E-78)’ın yapılan otopsisinde ölüm sebebinin “kalp yetmezliği ve buna bağlı olarak gelişen kalp krizi” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir” denildi.

ÖZCAY KOREL KUTGÜN’ÜN ÖLÜM SEBEBİ SİROZ VE İÇ KANAMA
Aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı hastanede yaşamını yitiren Özcay Korel Kutgün’ün siroz ve iç kanama sonucu öldüğü tespit edildi.

Polis Basın Subaylığı tarafından yapılan açıklamada, “Cuma günü Gazimağusa’da Namık Meydanı’nda bulunduğu sırada aniden rahatsızlanarak kaldırıldığı Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde yaşamını yitiren Özcay Korel Kutgün’ün (E-62) yapılan otopsisinde ölüm sebebinin “siroz ve iç kanama” sonucu olduğu tespit edilmiştir. Soruşturma devam etmektedir” denildi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ