Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

“Kardeş Pakistan ile tarihi ve kültürel bağlara dayanan yakın ilişkiler bulunmaktadır”

“Kardeş Pakistan ile tarihi ve kültürel bağlara dayanan yakın ilişkiler bulunmaktadır”

Dışişleri Bakanlığı, Pakistan’ın Ankara Büyükelçiliği konsolosluk görevlilerinin, Dışişleri Bakanlığıyla bilistişare, ülkeye belirli aralıklarla seyahat gerçekleştirdiğine dikkat çekerek, Pakistan Büyükelçiliği görevlilerinin şimdiki ziyaretlerinin de önceden olduğu gibi, bu amaçla gerçekleştirildiğini açıkladı.
Dişişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:
“Kardeş Pakistan ile ülkemiz arasında tarihi ve kültürel bağlara dayanan yakın ilişkiler bulunmaktadır. Kardeş Pakistan ile ülkemiz arasında tarihi ve kültürel bağlara dayanan yakın ilişkiler bulunmaktadır. Bu örnek ilişki sayesinde ülkemize eğitim almaya ve çalışmaya gelen Pakistan vatandaşlarının olduğu bilinmektedir.
Pakistan’ın Ankara Büyükelçiliği ülkemizde huzur içerisinde yaşayan vatandaşlarına düzenli olarak konsolosluk hizmeti vermektedir. Konsolosluk hizmetlerinin eksiksiz verilebilmesi amacıyla Pakistan’ın Ankara Büyükelçiliğinin konsolosluk görevlileri , Bakanlığımız ile bilistişare, ülkemize belirli aralıklarla seyahat gerçekleştirmektedirler.
Pakistan Büyükelçiliği görevlilerinin şimdiki ziyaretlerinin de, önceden olduğu gibi, bu amaçla gerçekleştirmekte olduklarını belirtmekte fayda görülmektedir.”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ