Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Kaplan Kafese Giren Adamı Yedi

Kaplan Kafese Giren Adamı Yedi

Yeni Delhi Hayvanat Bahçesi’ndeki beyaz kaplanın tutulduğu alana atlayan 22 yaşındaki alkollü Hintli, vahşi hayvanın pençeleri arasında can verdi. Yaşanan olay sonrasında kan donduran görüntüler ortaya çıktı. Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, yaşadığı bölgeye yabancı birinin girmesinden huzursuzluk duyan kaplanın gence saldırdığını ifade etti.

Nesli tükenme tehlikesi altında bulunan bir tür olan beyaz kaplanın bulunduğu alana giren genç, vahşi hayvanın saldırısı sonucu hayatını kaybetti


Görgü tanıklarının ifadelerine göre; 22 yaşındaki Maksut isimli Hintli, hayvanat bahçesi yetkililerinin ikazlarına rağmen alkollü halde korkuluğa tırmanarak, kaplanın tutulduğu alana atladı.
Hayvanat Bahçesi Müdürü Riaz Ahmet Han, yaşadığı bölgeye yabancı birinin girmesinden huzursuzluk duyan kaplanın gence saldırdığını ifade etti. Han, kaplanın genci sürükleyerek götürdüğünü ve yardım ulaştırılana kadar öldürdüğünü bildirdi.
Görgü tanıkları ise gencin çığlıklarıyla olayı fark ettiklerini ve çevredekilerin kaplanın dikkatini dağıtmak için taş fırlattıklarını ancak başarılı olamadıklarını kaydetti. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, gencin kaplanın yaşadığı alana girdikten sonra vahşi hayvan tarafından köşeye sıkıştırıldığı görülüyor.
Bir duvara yaslanan genç, kendisini omzundan yakalayan kaplanın ilk saldırısından 10- 15 dakika sonra feci halde can veriyor. Görgü tanıkları emniyet görevlilerinin olay yerine hemen yetiştiğini ancak müdahale edemediklerini ifade etti. Cesedi otopsi için adli yetkililere teslim eden emniyet görevlileri, olayın detaylarını inceleyeceklerini açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaş
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ