Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

İzcan: “En hayırlı iş, bir an önce tümünüzün istifa etmesidir”

İzcan: “En hayırlı iş, bir an önce tümünüzün istifa etmesidir”
  • KKTC
  • 22 Haziran 2020

Birleşik Kıbrıs Partisi (BKP) Genel Başkanı İzzet İzcan, ileri sürülen “ülkeye yasa dışı giriş yapan kafile” konusunda gerçeklerin hala ortaya çıkmadığını savunarak, Başbakan Ersin Tatar’ı kamuoyuna doyurucu açıklama yapmaya çağırdı.

İzcan yazılı açıklamasında, ziyaretin turistik arazi seçimi ile ilgili yapıldığını, aracıların komisyon peşinde olduklarına dair ciddi iddialar bulunduğunu belirterek, temiz toplum, temiz yönetim diye yola çıkanların, boğazlarına kadar bataklığa battığını ileri sürdü.

İzcan, “Yapacağınız en hayırlı iş, bir an önce tümünüzün istifa etmesidir” diyerek
Bakanlar Kurulu değişikliğini dahi yapamadığını iddia ettiği Ersin Tatar hükümeti tarafından yönetilmenin, talihsizlik olduğunu savundu.

“Uluslararası hukukun dışında suç cennetine dönüştürülen Kuzey Kıbrıs, kirli işlerin döndüğü bir yere dönüştürülmüştür” iddiasında bulunan İzcan, “Tefecilik yapan bir takım patronların da bu işin içinde olduğu bilgisi kamuoyunda konuşulmaktadır” diye ekledi.

Polis Genel Müdürlüğü ve Savcılık’ı göreve çağıran İzzet İzcan, “Halkı kandırıp olayları soğutmaya çalışanlar ciddi suç işlemektedirler” iddiasında bulundu.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ