Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

İhtiyat Sandığı Dairesi bugünden itibaren iştirakçilerine online hizmet vermeye başladı

İhtiyat Sandığı Dairesi bugünden itibaren iştirakçilerine online hizmet vermeye başladı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, İhtiyat Sandığı Dairesi’nin, bugünden itibaren iştirakçilerine online hizmet vermeye başladığını açıkladı.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sucuoğlu tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, iştirakçiler İhtiyat Sandığı resmi web sayfası olan ihtiyat.gov.ct.tr adresinden “Online İşlemler” menüsünü tıklayarak avans ve diğer ödemeler için başvuruda bulunabilecekler.
Sucuoğlu’nun açıklaması şöyle:
“Bakanlığımıza bağlı İhtiyat Sandığı Dairesi, 1 Nisan 2020 tarihinden itibaren online yöntemle iştirakçilerine hizmet vermeye başlamıştır.
Bu çerçevede iştirakçilerimiz, İhtiyat Sandığı resmi web sayfası olan ihtiyat.gov.ct.tr adresinden ONLINE İŞLEMLER menüsünü tıklayarak avans ve diğer ödemeler için başvuruda bulunabileceklerdir.
Yapılan başvurular değerlendirildikten sonra iştirakçilerimize İhtiyat Sandığı Dairesi tarafından, telefon ve-veya e-posta yoluyla adreslerinden ulaşılarak işlemleri hakkında bilgi verilecek ve talepleri Elektronik Ödeme Sistemleri yöntemiyle gerçekleştirilecektir.
Başvuru aşamasında iştirakçilerimizin yaşayacakları her türlü sıkıntı için ilgili sayfadaki SORUN BİLDİRİMİ ikonunu tıklayarak ilk aşamada e-posta yoluyla İhtiyat Sandığı Dairesi’ne ulaşmaları mümkün olacaktır. İhtiyat Sandığı Dairesi personeli, iştirakçilerimiz tarafından aktarılan sorunlara en kısa süre içerisinde yanıt verecektir.’’

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ