Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Hasipoğlu: “Grup toplantısında Faiz Sucuoğlu’na tam destek verildi”

Hasipoğlu: “Grup toplantısında Faiz Sucuoğlu’na tam destek verildi”

UBP Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, 4 saat süren grup toplantısına işaret ederek, toplantının sonunda Başbakan Faiz Sucuoğlu’na tam destek verildiğini söyledi.

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, bugün Meclis’te gerçekleşen ve 4 saat süren grup toplantısına ilişkin açıklama yaptı.

BRT’de yer alan habere göre, Hasipoğlu, Başkanı Faiz Sucuoğlu’nun milletvekillerine koalisyon hükümetinin bozulması ve yeniden oluşumu konusunda bilgi verdiğini kaydetti.

Tek tek tüm vekillere söz verilerek görüş alındığını belirten Hasipoğlu, toplantının sonunda Sucuoğlu’na tam destek verildiğini söyledi.

Hasipoğlu, UBP grup toplantısının ardından Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı’nda gerçekleştirilen kritik toplantıya da işaret ederek, hükümet ortaklarının bir araya gelerek, durum değerlendirmesi yapıldığını aktardı.

UBP Genel Sekreteri Hasipoğlu, toplantı sonrasında ortaklar arasında bir uyumun söz konusu olduğunu ve Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan güven oylamasında herhangi bir sorun görülmediğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ