Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

“Genci yaşlısı, kadını erkeği tüm Türkiye bir oldu”

“Genci yaşlısı, kadını erkeği tüm Türkiye bir oldu”

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, Türkiye’nin 15 Temmuz Demokrasi ve Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Sucuoğlu mesajında 15 Temmuz’da unutulmaz bir destan yazıldığını belirtti.
Bakan Sucuoğlu mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Binlerce yıllık tarihinde sayısız savaşları, felaketleri ve zor dönemleri geride bırakan Türk milleti, son olarak 15 Temmuz 2016 günü FETÖ‘ye bağlı vatan hainlerinin darbe teşebbüsüne şahit olmuştur.
15 Temmuz hain darbe girişimi, ülkesine, devletine, demokrasisine, anayasal düzene ve özgürlüğüne bağlılığını, aydınlık bir gelecek idealinden asla taviz vermeyeceğini tüm dünyaya haykıran Türk milletinin yazdığı kahramanlık destanı ile hüsrana uğramıştır.
Genci yaşlısı, kadını erkeği tüm Türkiye bir olmuş, birlik olmuş; hain darbe girişimine karşı, sokaklara caddelere dökülerek, gövdesini tanklara, toplara siper ederek, vatanına, bayrağına sahip çıkmış ve unutulmaz bir destan yazmıştır.
Bu düşüncelerle; vatan için, bayrak için, Türk milletinin birlik ve beraberliği için mücadele ederken şehit düşen tüm şehitlerimizi rahmetle, Kahraman Gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor; ‘15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ