Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Futbol Federasyonu Başkanı yeniden Sertoğlu

Futbol Federasyonu Başkanı yeniden Sertoğlu

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun Seçimli Olağan Genel Kurulu bugün yapıldı. Başkanlık yarışı mevcut başkan Hasan Sertoğlu ile Tekin Birinci arasında geçti. Hasan Sertoğlu 31 oy alırken, Tekin Birinci 1 oy aldı.

Genel Kurul’da 15 Süper Lig, 16 Birinci Lig ve 1 Bölgesel Terfi Müsabakaları kulüp temsilcileri oy kullandı. Girne Halk Evi kulüp temsilcisi genel kurula katılmayarak oy kullanmadı.

Yeniden başkan seçilen Sertoğlu konuşmasında, uluslarası görüşme yapılmak istendiğinde herkesin önünü açacağını söyledi. Sertoğlu, önemli olanın Kıbrıs Türk Futbolunun ileriye gitmesi olduğunu vurguladı.

Sertoğlu, Futbol Federasyonu olarak hep tek vücut olunduğunu belirterek, “Bundan böyle de böyle olacak. Oy veren vermeyen tüm kulüpler futbolu ileriye taşımak için 11 yıldır olduğu gibi bundan böyle de beraber olacağız” ifadelerini kullandı.

Dilek ve Temenniler bölümünde konuşan Özel Tahsin ise Kıbrıs Türk Futbol Federasyonuna bugüne kadar hiç siyaset karıştırılmadığını belirterek, bundan sonra da karıştırılmaması gerektiğini vurguladı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ