Fikri Ataoğlu ilk Kıbrıslı Türk parlamenter Nesil Çalışkan’ı tebrik etti

Fikri Ataoğlu ilk Kıbrıslı Türk parlamenter Nesil Çalışkan’ı tebrik etti

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı, DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, İngiltere Parlamentosu’na girmeye hak kazanan ilk Kıbrıslı Türk parlamenter Nesil Çalışkan’ı tebrik etti. Ataoğlu, Çalışkan’ın başarısının Kıbrıs Türk toplumunun yüksek potansiyelini gösterdiğini ve yeni görevinde üstün başarılar dilediğini belirtti.

Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı, DP Genel Başkanı Fikri Ataoğlu, İngiltere’de gerçekleşen erken seçimler sonucunda İngiltere Parlamentosu’na girmeyi hak kazanan Nesil Çalışkan için tebrik mesajı yayımladı.

Ataoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi;

“İngiltere’de gerçekleşen erken seçimler sonucunda, İngiltere Parlamentosu’na girmeyi hak kazanan ve bu süreçte tarihi bir başarıya imza atan Nesil Çalışkan’ı gönülden tebrik ediyorum. Sayın Çalışkan, İngiltere’de seçilen ilk Kıbrıslı Türk parlamenter olarak bizlere büyük bir gurur yaşatmıştır.

Kendisinin bu başarısı, Kıbrıs Türk toplumunun yurtdışında ne denli başarılı olabileceğinin ve toplumumuzun yüksek potansiyelinin bir göstergesidir. Kıbrıslı Türklerin sesi olacak olan Nesil Çalışkan’ın parlamentodaki çalışmalarında da aynı azim ve başarıyı sürdüreceğine inancım tamdır. Bu vesileyle, kendisine yeni görevinde üstün başarılar diliyor, ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğinden hiç şüphem olmadığını belirtmek istiyorum.”

Sosyal Medyada Paylaş
ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ