Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Eski sevgilisini videolarını yayacağım diye tehdit etti

Eski sevgilisini videolarını yayacağım diye tehdit etti

Lefkoşa’da eski sevgilisini cinsel içerikli videoları ile tehdit eden zanlı Halil İbrahim Ertenllice tutuklanarak mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede yeminli şahadet veren polis memuru Alparslan Yavuz, huzurda bulunan zanlı Halil İbrahim Ertenllice’nin, Şiddet Tehditti suçu ile methaldar olduğunu belirtti. Yavuz, zanlının 23 Mart 2020 tarihinde saat 19.30’da eski kız arkadaşı olan Lefkoşa’da sakin G.G.’nin daha önceden çekilmiş olduğu cinsel içerikli videolarını tasarrufuna geçirdiğini söyleyerek, kendisi ile tekrar barışması için adı edilene hitaben “Eğer benimle barışmazsan elimde olan videolarını yayacağım” demek sureti ile şiddet kullanma tehdidinde bulunduğunu söyledi. Yavuz, zanlının ayni gün aleyhinde temin edilen derdest emri gereği tutuklandığını belirtti. Yavuz, zanlının TC vatandaşı olup KKTC’de çalışma izni ile çalıştığını söyleyerek, davalarının görülünceye dek uygun bir teminata bağlanmasını talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren Yargıç Umut İnan, zanlının ilerde davaları görüşülünceye değin yurtdışına çıkışını yasaklayarak, KKTC vatandaşı bir kefilin 10 bin TL’lik şahsi kefalet senedi imzalaması ve ikamet ettiği adresten izinsiz ayrılmaması koşuluyla tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ