Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Erhürman: “Bu bir değerlendirme toplantısı”

Erhürman: “Bu bir değerlendirme toplantısı”

CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman, liderlerle bir araya geleceği yemek öncesinde kısa bir açıklama yaptı, toplantının bir “değerlendirme” toplantısı olduğunu söyledi.

“BU BİR DEĞERLENDİRME TOPLANTISI”

Parti Meclisi’nden aldığı yetkiyle temaslara devam ettiğini ve bu kapsamda 6 parti başkanını yemeğe davet ettiğini söyleyen Erhürman, UBP Genel Başkan Vekili Ersan Saner’in toplantısı olması sebebiyle katılamadığını dile getirdi.

Bu akşam parti başkanlarıyla genel bir değerlendirme yapacaklarını aktaran Erhürman, “Benim tercihim yüz yüze her şeyi konuşabilmektir. Aslında 6 partinin bunu yapabilmesini istedik. Mesele memleketle ilgilidir. Siyasi partiler birlikte mücadele etmek zorundadır. Bugün bir sonuca varmadan öngörüşme yapılmasını istedik” dedi.

Yemek sonrası çarpıcı bir açıklama beklenmesini istemeyen Erhürman, bugün genel bir değerlendirme yapılacağının altını çizdi. Cumartesi gününü belli bir noktaya varmak için hedef belirlediklerini belirten Erhürman, yemekte alınan verileri Parti Meclisi’nde değerlendireceklerini kaydetti.

Yemeğe DP başkanı Fikri Ataoğlu, HP Başkanı Yenal Senin, TDP Başkanı Cemal Özyigit ve YDP başkanı Erhan Arıklı katıldı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ