Reklam
Reklam
Reklam
Güncel Kıbrıs

Ekonomi, Maliye, Bütçe Ve Plan Komitesi, Toplandı

Ekonomi, Maliye, Bütçe Ve Plan Komitesi, Toplandı

GEMİLERLE İLGİLİ HARÇLAR VE ÜCRETLER (DEĞİŞİKLİK) YASA TASARISI” OY BİRLİĞİ İLE ONAYLANDI

Cumhuriyet Meclisi, Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, toplandı.

Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi, gündeminde bulunan, “Gemilerle İlgili Harçlar Ve Ücretler (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nı görüşerek, oy birliği ile onayladı.

Meclisten yapılan açıklamaya göre, “Gemilerle İlgili Harçlar Ve Ücretler (Değişiklik) Yasa Tasarısı”nın Genel Gerekçesi şöyle;

“Gemilerle İlgili Harçlar Ve Ücretler Yasası’nda yer alan liman sağlık ve fener harcı tutarları ile bu tutarlardan Kıbrıs Türk Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma Şirketi Limited fonuna aktarılacak olan oranın yeniden düzenlenmesi amacıyla, Gemilerle İlgili Harçlar Ve Ücretler (Değişiklik) Yasa Tasarısı hazırlanmıştır. Gemilerle İlgili Harçlar Ve Ücretler (Değişiklik) Yasa Tasarısı 4 maddeden oluşmaktadır”.

Komite toplantısına davetli olarak, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetkililer katılıp, görüş ve önerilerini sundu.

Ekonomi, Maliye, Bütçe ve Plan Komitesi toplantısına, UBP Milletvekili Komite Başkanı Sunat Atun, CTP Milletvekili Komite Başkan Vekili Fikri Toros, UBP Milletvekili Özdemir Berova, UBP Milletvekili Kutlu Evren, HP Milletvekili Mesut Genç, HP Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu ve CTP Milletvekili Salahi Şahiner katıldı.

Sosyal Medyada Paylaş
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ